Projekt pn. „Rewaloryzacja modernistycznych warsztatów szkolnych w Stalowej Woli na potrzeby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego” – dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nr Projektu: POIS.08.01.00-00-0096/17.

WARSZTATY ANDRZEJKOWE
Wróć

Zapraszamy na warsztaty andrzejkowe w Muzeum COP!

Czy wiecie, że tradycyjne andrzejkowe wróżby i zabawy są głęboko zakorzenione w kulturze polskiej? Ten magiczny dzień zbliża się wielkimi krokami, a my chcielibyśmy serdecznie zaprosić was do udziału w niezwykłych warsztatach andrzejkowych w naszym muzeum!
To będzie niepowtarzalna okazja, aby poznać tajniki dawnych obrzędów andrzejkowych, dowiedzieć się więcej o tradycjach oraz zanurzyć w fascynującym świecie przepowiedni i wróżb. Nasze warsztaty są przygotowane specjalnie dla grup, które chciałyby spędzić czas na wspólnej zabawie w magicznym, andrzejkowym klimacie.

To będzie niezwykłe wydarzenie, które pozwoli wam spędzić czas w miłej atmosferze, dowiedzieć się czegoś nowego i przy okazji dobrze się bawić!

Warsztaty przeznaczone są dla grup przedszkolnych oraz szkolnych. To doskonała okazja do integracji oraz poznania dawnych tradycji polskich.

Serdecznie zachęcamy do rezerwacji miejsc na te niezwykłe warsztaty! Zapisy oraz więcej informacji pod numerem telefonu 15 823 50 37.

Do zobaczenia na naszych warsztatach andrzejkowych!