Projekt pn. „Rewaloryzacja modernistycznych warsztatów szkolnych w Stalowej Woli na potrzeby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego” – dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nr Projektu: POIS.08.01.00-00-0096/17.

Wirtualny spacer
Wróć

Otwieramy wirtualne drzwi Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego!

Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem nowej formy zwiedzania dla wszystkich pasjonatów historii przemysłowej! Od teraz możecie odkrywać bogactwo naszych zbiorów bez wychodzenia z domu, dzięki nowo wprowadzonemu wirtualnemu spacerowi.

Dzięki zaawansowanej technologii wirtualnej rzeczywistości zapewniamy Wam zupełnie nowe doświadczenie zwiedzania, umożliwiając odkrycie historii naszego regionu bez względu na lokalizację, w jakiej się znajdujecie. Eksplorujcie każdy kąt naszego muzeum bez ograniczeń czasowych czy przestrzennych oraz zgłębiajcie tajemnice przemysłowego dziedzictwa, oglądając nasze bogate zbiory i eksponaty.

Wirtualny spacer to również możliwość spojrzenia do wnętrza części prezentowanych obiektów.

Wirtualny spacer jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych na naszej stronie internetowej www.skanowanie.xyz/muzeumcop.
Zapraszamy Was do odwiedzenia nas online!

Powstanie wirtualnego spaceru możliwe było dzięki współpracy z Fundacją Agencji Rozwoju Przemysłu. Statutową działalnością Fundacji ARP jest służba ukierunkowana na tworzenie takich warunków funkcjonowania społecznego, w których możliwie największa liczba osób jest częścią społeczności lokalnej i narodowej, dziś i jutro. Fundacja została powołana, aby wspomóc najbardziej potrzebujących i wspierać inicjatywy społeczne, które przyczyniają się do wypracowywania wspólnego dobra. Misją Fundacji jest, by w pełni wykorzystać warunki stworzone przez Fundatora, aby działać dla dobra publicznego i dotrzeć do jak największej liczby osób, które mogą potrzebować wsparcia. Szczególną uwagą Fundacji ARP cieszą się  inicjatywy mające na celu rozwój zainteresowania kwestiami przemysłu, technologii i innowacji. Z tego względu współpraca Fundacji ARP z muzeum, które prezentuje polskie dziedzictwo przemysłowe i jego twórców, wydała się oczywistością.