Projekt pn. „Rewaloryzacja modernistycznych warsztatów szkolnych w Stalowej Woli na potrzeby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego” – dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nr Projektu: POIS.08.01.00-00-0096/17.

Ruszyły zapisy na 9. edycję Sikorski Model Show
Wróć

RUSZYŁY ZAPISY NA 9. EDYCJĘ SIKORSKI MODEL SHOW

Start rekrutacji do dziewiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modelarskiego Sikorski Model Show!

 Święto modelarzy i wielbicieli historii już za dwa miesiące, a od piątku 24 marca rusza konkursowa rekrutacja. Na uczestników tegorocznego Ogólnopolskiego Konkursu Modelarskiego Sikorski Model Show jak zwykle czekają cenne nagrody.

3 czerwca Stalowa Wola już po raz dziewiąty będzie gościć modelarzy z całego kraju na cieszącej się od lat niesłabnącym zainteresowaniem modelarskiej imprezie Sikorski Model Show. Podobnie jak w roku ubiegłym wydarzenie odbędzie się w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego. Wystawy, pokazy grup rekonstrukcyjnych i giełda modelarska to zaledwie część atrakcji, jakie na czerwiec przygotowali dla gości organizatorzy wydarzenia. Prace nad tegoroczną edycją idą pełną parą, a tymczasem rusza konkursowa rekrutacja. Główny punkt programu – konkurs modelarski – ma charakter otwarty i skierowany jest zarówno do indywidualnych, jak i zrzeszonych modelarzy. Rozegrany zostanie w dwóch grupach: festiwalowej oraz konkursowej, a rywalizacja odbywać się będzie w podziale na grupy wiekowe junior i senior. Aby wziąć w nim udział należy do dnia 31 maja 2023 r. do godziny 24:00 wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Chętni do uczestnictwa w formule festiwalowej mogą zapisywać się na: https://forms.gle/QjJw1f18zYBL76VY7; zgłoszenia do konkursu punktowego przyjmowane są pod adresem: https://forms.gle/1D1eEf1XTnebTJUn6. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

Wydarzenie: 9. Ogólnopolski Konkurs Modelarski Sikorski Model Show

Data: 03.06.2023 r.

Miejsce: Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, Stalowa Wola, ul. Hutnicza 17

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/898127114969335/

Formularz festiwalu – rejestracja uczestników: https://forms.gle/QjJw1f18zYBL76VY7

Konkurs punktowy – rejestracja uczestników: https://forms.gle/1D1eEf1XTnebTJUn6