Rodzinna niedziela w Muzeum COP – 5.02.2023

RODZINNA NIEDZIELA W MUZEUM COP – 5.02.2023

PLAN RODZINNEJ NIEDZIELI W MUZEUM COP

ZWIEDZANIE

• WYSTAWA STAŁA „CENTRALNY OKRĘG PRZEMYSŁOWY. NARODZINY INNOWACYJNEGO PRZEMYSŁU W POLSCE”
– bezpłatne wejście na wystawę
– Audioprzewodnik – 10,00 zł

• WYSTAWA DLA DZIECI „MIASTO”
– bezpłatne wejście na wystawę

• WYSTAWA „WYJATKOWE MODELE KOLEKCJONERSKIE”
– bilet normalny – 5,00 zł
– bilet ulgowy – 3,00 zł
– bilet rodzinny – 12,00 zł

WARSZTATY RODZINNE

• Questing – gra terenowa na wystawie stałej „CENTRALNY OKRĘG PRZEMYSŁOWY. NARODZINY INNOWACYJNEGO PRZEMYSŁU W POLSCE” – 5,00 zł
Uczestnicy gry terenowej – questingu otrzymują instrukcje do rozwiązania zadań na poszczególnych strefach ekspozycji, samodzielnie poruszają się w małych grupach po wystawie stałej, starając się poprawnie odgadnąć hasło końcowe.

• Pocztówka Retro – 5,00 zł
Ręcznie robiona kartka z ozdobami w unikalnym klimacie dla pasjonatów motoryzacji i nie tylko. Warsztaty odbędą się o godzinie 14.00 i 16.00. Rezerwacja pod numerem tel.: 15 823 50 37

Wszystkie zajęcia przeznaczone są dla dzieci wraz z opiekunami. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY!