Projekt pn. „Rewaloryzacja modernistycznych warsztatów szkolnych w Stalowej Woli na potrzeby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego” – dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nr Projektu: POIS.08.01.00-00-0096/17.

Oferta edukacyjna Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego
Wróć

OFERTA EDUKACYJNA MUZEUM CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO

Nowa oferta edukacyjna w naszym Muzeum!

 

Lekcje muzealne, laboratoria fabryczne, zajęcia z elektroniki czy gry terenowe zapewnią niezapomniane doświadczenia edukacyjne. Jesteśmy przekonani, że to nie tylko fascynujący sposób na poznanie historii, ale także wyjątkowa okazja do rozwijania swoich umiejętności i pasji. Oferta obejmuje zajęcia dla przedszkoli i szkół.

Nasz cel to inspiracja i nauka przez zabawę, dlatego zapraszamy uczniów i nauczycieli do odkrywania świata w naszym muzeum poprzez różnorodne programy edukacyjne.

Wierzymy, że nasza nowa oferta edukacyjna umożliwia każdemu, niezależnie od wieku, odkrywanie swojego potencjału i pasji. Nasze zajęcia są dostosowane do różnych grup wiekowych i są idealną okazją, aby połączyć zabawę z nauką i twórczością. Odkryjemy razem świat muzeum, który naprawdę inspiruje i uczy.

Pobierz plik  Oferta Edukacyjna Muzeum COP