Obchody 82. rocznicy powstania Armii Krajowej w Muzeum COP

OBCHODY 82. ROCZNICY POWSTANIA ARMII KRAJOWEJ W MUZEUM COP

Z okazji przypadającej w tym roku 82. rocznicy powstania AK, Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola, we współpracy z Fundacją KEDYW, SRH Partyzant oraz Podkarpackim Stowarzyszeniem Poszukiwaczy „Ocalić od zapomnienia” zapraszają na rocznicowe obchody poświęcone dziejom Armii Krajowej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 18 lutego w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w godz. 13.00-17.30. W programie przewidziano: pokaz broni i militariów z czasów okupacji, konkurs dla rodzin oraz prelekcję na temat AK obwodu Nisko-Stalowa Wola.

Wydarzenie: Obchody 82. rocznicy powstania Armii Krajowej

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola, Kibice Razem – Stalowa Wola

Partnerzy: Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, Fundacja KEDYW, SRH Partyzant, Podkarpackie Stowarzyszenie Poszukiwaczy „Ocalić od zapomnienia”

Miejsce: Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego, Stalowa Wola, ul. Hutnicza 17