Nowości edukacyjne w Muzeum COP!

NOWOŚCI EDUKACYJNE W MUZEUM COP!

Szanowni Państwo,

Mijają właśnie dwa miesiące od momentu, gdy oficjalnie rozpoczęliśmy działalność jako najmłodsze muzeum w Polsce. Długie tygodnie intensywnej pracy zaowocowały stworzeniem oryginalnej, multimedialnej ekspozycji, która odwołuje się do czasów szczególnie nam bliskich – narodzin nowoczesnej polskiej gospodarki, niezwykłej historii Centralnego Okręgu Przemysłowego i dziecka COP-u, jakim była Stalowa Wola.

I właśnie do tego świata – industrialnego dziedzictwa COP-u i ludzi, którzy stworzyli fundamenty jednego z największych cudów gospodarczych w dziejach Polski – chcemy dziś Państwa zaprosić.

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym przygotowaliśmy ofertę edukacyjną, która nie tylko wpisuje się w podstawę programową nawet najmłodszych klas, ale również pokazuje edukacyjny potencjał naszej wystawy, będącej doskonałym uzupełnieniem szkolnego programu nauczania oraz lekcją lokalnego patriotyzmu.

Co miesiąc będziemy zabierać Państwa do poszczególnych stref naszej wystawy, proponując ciekawe interaktywne zajęcia oferujące nie tylko solidną porcję wiedzy, ale i dobrą zabawę dla uczestników. Mamy nadzieję, że wizyta w naszym Muzeum będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem.

Zespół Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego

OFERTA EDUKACYJNA MUZEUM CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO – wrzesień-październik