Projekt pn. „Rewaloryzacja modernistycznych warsztatów szkolnych w Stalowej Woli na potrzeby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego” – dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nr Projektu: POIS.08.01.00-00-0096/17.

Muzeum COP z tytułem Najlepszego Produktu Turystycznego Podkarpacia!
Wróć

MUZEUM COP Z TYTUŁEM NAJLEPSZEGO PRODUKTU TURYSTYCZNEGO PODKARPACIA!

Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego z tytułem Najlepszego Produktu Turystycznego Podkarpacia!

Spieszymy do Was z dobrymi wieściami i przy okazji trochę się pochwalimy. W ubiegłą sobotę odbyło się wręczenie nagród w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Podkarpacia, organizowany przez Polską Organizację Turystyczną. Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych prestiżowym „Certyfikatem Regionalnym dla atrakcyjnego i przyjaznego turystom produktu”. Nagrody przyznane przez Podkarpacką Regionalną Organizację Turystyczną, z rąk Marszałka Władysława Ortyla odebrało pięć instytucji: Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicza w Bóbrce, Ośrodek Garncarski w Medyni Głogowskiej, Jarmark Jarosławski, Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe oraz Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołączyć do tak zacnego grona. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy, a Was gorąco zachęcamy do odwiedzenia wyróżnionych miejsc.

Fot. Michał Bosek