Projekt pn. „Rewaloryzacja modernistycznych warsztatów szkolnych w Stalowej Woli na potrzeby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego” – dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nr Projektu: POIS.08.01.00-00-0096/17.

Dzień Ojca w Muzeum COP
Wróć

DZIEŃ (nie tylko) dla TATY

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców i ich pociechy do udziału w niezwykłych warsztatach z okazji Dnia Ojca w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego w Stalowej Woli! We współpracy z Castorama Stalowa Wola mamy dla Was niepowtarzalną okazję do wspólnego majsterkowania.

Podczas warsztatów będziemy tworzyć wyjątkowe skrzynki na narzędzia. Dzięki współpracy z Castorama Stalowa Wola będziemy mieć do dyspozycji wysokiej jakości materiały i narzędzia, które umożliwią stworzenie niepowtarzalnych dzieł. Dodatkowo czeka na Was konkurs z nagrodami od Castorama Stalowa Wola oraz inne atrakcje, które sprawią, że to spotkanie stanie się jeszcze bardziej emocjonujące i pełne radości. 

Warsztaty w naszym Muzeum to idealna okazja, aby spędzić popołudnie razem z rodziną, rozwijając kreatywność i umiejętności warsztatowe.

Wykonane skrzynki i spędzony wspólnie czas mogą być świetnym prezentem dla Taty.

 

Miejsce: Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego

Data: piątek 23.06 godz. 13:00 

Czas trwania: 2 godziny

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 5 zł za osobę, co obejmuje wszystkie niezbędne materiały. Zapraszamy dzieci od 5. roku życia z opiekunami.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod numerem telefonu 15 823 50 37.

Zapewniamy, że będzie to dzień pełen radości, nauki i zabawy!