Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum COP – 9 października

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH W MUZEUM COP – 9 PAŹDZIERNIKA

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. To już IX edycja akcji, która co roku przyciąga tłumy turystów chcących aktywnie spędzić czas i zapoznać się z ciekawymi atrakcjami w całej Polsce. O tym, jak ważne są Fundusze Europejskie, będziecie mogli się przekonać już w najbliższą niedzielę – 9 października zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego.

W tym roku nasze Muzeum po raz pierwszy włącza się w ogólnopolskie wydarzenie, jakim są Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Co dla Was przygotowaliśmy?

Na wielbicieli historii czeka nasza wystawa stała „Centralny Okręg Przemysłowy. Narodziny innowacyjnego przemysłu w Polsce”. Z tej okazji zachęcamy Was do wzięcia udziału w zwiedzaniu ekspozycji z przewodnikiem w ramach biletu specjalnego 1 zł. Zwiedzania rozpoczną się o godz. 14.00 i 16.00

Najmłodszych zapraszamy na wystawę dla dzieci „Miasto”, gdzie będą mogli przez chwilę zamieszkać w przedwojennym miasteczku i wcielić się w takie profesje, jak lekarz, sprzedawca, pocztmistrz czy budowniczy.

To oczywiście nie wszystko. Od godziny 13.00 zabierzemy Was w filmową podróż do czasów polskiego międzywojnia. Do świata największej polskiej inwestycji gospodarczej wprowadzi Was nasza filmowa seria „COP. Historia-Ludzie-Zabytki”.

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy również na wystawę czasową „Kątem oka”, którą w niedzielne popołudnie będziecie mogli zwiedzać w promocyjnej cenie 2 zł.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego
Niedziela, 9 października, godz.: 13.00-19.00