Projekt pn. „Rewaloryzacja modernistycznych warsztatów szkolnych w Stalowej Woli na potrzeby Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego” – dofinansowano ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Nr Projektu: POIS.08.01.00-00-0096/17.

Międzypokoleniowy Dzień Babci i Dziadka
Wróć

MIĘDZYPOKOLENIOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Międzypokoleniowy Dzień Babci i Dziadka

Zbliża się wyjątkowy dzień. Chcemy świętować go z naszymi najukochańszymi Babciami i Dziadkami w Muzeum Centralnego Okręgu Przemysłowego.

21 stycznia 2024 roku to Międzypokoleniowy Dzień Babci i Dziadka, a my przygotowaliśmy dla Was specjalny program.

Dołączcie do nas na kreatywnych warsztatach:

  1. Obsługa robotów i tor przeszkód – dla tych, którzy chcą odkryć tajniki nowoczesnej technologii! Pokaż Dziadkom, ile frajdy można mieć z zabawy robotami.
  2. Piórem i atramentem – w dawnej szkole – podróż w czasie do szkoły dawnych lat! Pokaż wnukom, jak pisało się piórem i atramentem.
    Cena uczestnictwa to jedynie 5 zł

W godzinach 15.00-17.00 nasi edukatorzy przez dwie godziny będą na Was czekać w dwóch salach. Płacicie raz, zmieniacie sale kiedy chcecie i bawicie się w ciągu tych dwóch godzin.

Ale to nie wszystko!

Od 15.00 do 18.00 zapraszamy na fantastyczną przygodę z QUESTINGIEM – międzypokoleniową grą terenową, idealną dla wnuków i dziadków!
Cena udziału to zaledwie 5 zł

Zaplanujcie już teraz magiczny dzień pełen radości i wspólnych chwil!