„Weekend seniora z kulturą” w stalowowolskich muzeach

„WEEKEND SENIORA Z KULTURĄ” W STALOWOWOLSKICH MUZEACH

W najbliższą niedzielę 2 października w Stalowej Woli w ramach ogólnopolskiego wydarzenia odbędzie się „Weekend seniora z kulturą”. Muzeum Regionalne i Muzeum COP zapraszają na zwiedzanie wystaw z przewodnikiem.

„Weekend seniora z kulturą” to cykliczna akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym. W tegorocznej edycji w dniach 1 i 2 października w całej Polsce weźmie udział kilkaset instytucji. Dzięki akcji seniorzy będą mieli okazję dowiedzieć się i zobaczyć, jak wiele do zaoferowania mają działające w ich okolicy placówki kultury. Wśród propozycji są m.in. oprowadzania po muzeach, spacery tematyczne, wystawy i wiele innych działań.

Muzeum COP
Stalowa Wola
ul. Hutnicza 17
wjazd od ul. Kwiatkowskiego

Zwiedzanie wystawy stałej z przewodnikiem w ramach biletu specjalnego 1 zł
Zwiedzania rozpoczną się o godz. 14.00 i 16.00.
Liczba miejsc ograniczona
Informacja pod nr tel. 15 823 50 37.

Muzeum Regionalne w Stalowej Woli
ul. Sandomierska 1

Zwiedzanie z przewodnikiem nowej wystawy czasowej „Nieznane — zachowane” w ramach biletu ulgowego
Zwiedzanie rozpocznie się o godz. 15.00.
Liczba miejsc ograniczona
Informacja i zapisy pod nr tel. 15 8235037